KDO JSME

Kristýna Kaufmannová

Vystudovala jsem obor marketingu a mediální komunikace na univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. V roce 2009 jsem se začala zajímat o psychologii a osobní rozvoj, ve kterém se neustále dál vzdělávám. Nyní svoji praxi využívám ke své práci emočního terapeuta, a pomáhám tak lidem, najít sebe sama. Využívám různé techniky ale i bylinné přípravky, které kombinuji s alternativní medicínou.Jiří Čapovec

Věnuji se osobnímu rozvoji a alternativní medicíně osm let. Prošel jsem mnoha kurzy a semináři, a neustále se vzdělávám ve svém terapeutickém oboru. Ve své praxi využívám a kombinuji různé techniky a pomáhám lidem v různých oblastech: zdraví, práce, finance, vztahy a jiné... aby mohli najít především sebe sama.


Existuje jedno moudré přísloví: Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na jeden den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život. Proto chceme vést a vzdělávat lidi v osobním rozvoji, dát jim možnost pracovat na sobě, objevit svůj potenciál, najít sebe sama. Pomáhame lidem se zdravotními problémy (odstranit příčinu nemoci, a využít alternativní medicínu), zbavit se strachu, který nám brání v úspěchu a štěstí, pomáháme řešit vztahové finanční a pracovní problémy, emoční bloky, traumata a další... Nejedná se o žádné zvláštní ani speciální schopnosti, toto se může naučit každý člověk prací na sobě, ale záleží pouze na vás, jak se rozhodnete. Omezení jsou jen ve váši mysli, vše je možné.